Окръжната прокуратура в Разград предаде на съда шофьор, опитал да подкупи полицай с 30 лева, съобщават от държавното обвинение.
На 19 март 39-годишният Алдин С. от село Вазово бил спрян за проверка от полицай в Исперих. Униформеният установил, че шофьорът кара без предпазен колан, а колата му не е преминала задължителния годишен технически преглед.
Затова полицаят обяснил, че ще му състави акт за установяване на административно нарушение. Докато служителят от КАТ съставял акта, подсъдимият започнал да го моли да не прави това и поискал да даде пари за почерпка. Пуснал сгъната банкнота от 20 лева в служебния автомобил. Полицаят видял, че в сгънатата банкнота има и друга от 10 лева.
Предстои делото срещу Алдин С. да бъде насрочено за разглеждане в Окръжния съд в Разград.


















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
48260
7
29.03 2017 в 15:50
Какво алчно племе е застъпило на смяна.
Както казва Професорът - "Честит ви капитализъм!" А Аз ще добавя - "ПАЗАРЪТ ОПРЕДЕЛЯ ЦЕНАТА!"
18373
6
29.03 2017 в 15:36
27272
2
29.03 2017 в 14:48
ДБ: Хората на Радев предлагат рекорден дефицит, сравним с управлението на Виденов
Подмолно през бюджета кабинетът на Радев ще закрие Комисията по досиетата
Минута мълчание в НС в памет на загиналите деца на АМ ''Тракия''
Как ще се избира нов ВСС: Депутатите решават днес
Подмолно през бюджета кабинетът на Радев ще закрие Комисията по досиетата