29-годишен мъж отива на съд, след като шофирал пиян и дрогиран, съобщиха от Софийската районна прокуратура.
На 26 август около 23:30 ч. e спрян в София за проверка от полицията.
А.П. миришел на алкохол и бил нервен. Полицаите му направили тест, който отчел, че мъжът шофира с концентрация на алкохол в кръвта 2,43. Направен му е и тест за наркотици, който бил положителен за амфетамин и метамфетамин. А.П. отказал да се тества в болница.
В хода на разследването е установено, че А.П. вече веднъж е осъждан за шофиране след употреба на алкохол.
Предстои делото срещу обвиняемия да продължи в съда.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец