Моторист отива на съд - карал пиян

OFFNews 11 August 2020 в 13:55 2360 0
Моторист отива на съд - карал пиян

Софийска районна прокуратура внесе в СРС обвинителен акт срещу А.Г. за управление на мотор с пияно състояние . А.Г. е бил хванат с 3.09 промила алкохол в кръвта.

Обвиняемият управлявал мотоциклета си в Нови Искър и бил спрян за проверка. Той силно лъхал на алкохол и бил проверен с дрегер, който отчел наличие на алкохол.

На А.Г. бил издаден талон за медицинско изследване, в който той собственоръчно отразил, че приема показанията на техническото средство. Бил транспортиран до болнично заведение за кръвна проба, но изведнъж той отказал да я даде. 

В хода на образуваното досъдебно производство спрямо обвиняемия А.Г. била взета мярка за неотклонение „Подписка“. Предстои делото да продължи в съда.

    Най-важното
    Всички новини
    За писането на коментар е необходима регистрация.
    Моля, регистрирайте се от TУК!
    Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!

    Няма коментари към тази новина !

     
    X

    Политическата криза ни направи по-богати, причините са две