Ваксиниран с две дози американски конгресмен хвана COVID-19

OFFNews 30 January 2021 в 11:51 10021 1
Ваксиниран с две дози американски конгресмен хвана COVID-19

Американски конгресмен от щата Масачузетс, на когото вече са инжектирани и двете дози ваксина срещу COVID-19 на "Пфайзер-Бионтех", е дал положителна проба за коронавирус, предаде Асошиейтед прес.

От офиса на члена на Конгреса Стивън Линч вчера съобщиха, че законодателят е имал отрицателен тест преди да присъства на церемонията по встъпване в длъжност на президента на САЩ Джо Байдън. Уточнява се, че Линч е дал положителна проба, след като по-рано тази седмица негов сътрудник в Бостън се е оказал заразен.

В съобщението се казва, че Линч не проявява никакви симптоми на COVID-19. Той ще се самоизолира, няма да присъства лично в Конгреса идната седмица и ще гласува чрез пълномощник, съобщава БТА.

Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини
    За писането на коментар е необходима регистрация.
    Моля, регистрирайте се от TУК!
    Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!

    7000

    1

    jim N

    30.01 2021 в 13:21

    Безсмислена новина. Нормално, ваксината предпазва от развитие на тежка инфекция, а не от асимптомно носителство.
     
    X

    Георги Пашов: Световното първенство оправдава очакванията, Мексико е голямата изненада на турнира