Американски конгресмен от щата Масачузетс, на когото вече са инжектирани и двете дози ваксина срещу COVID-19 на "Пфайзер-Бионтех", е дал положителна проба за коронавирус, предаде Асошиейтед прес.
От офиса на члена на Конгреса Стивън Линч вчера съобщиха, че законодателят е имал отрицателен тест преди да присъства на церемонията по встъпване в длъжност на президента на САЩ Джо Байдън. Уточнява се, че Линч е дал положителна проба, след като по-рано тази седмица негов сътрудник в Бостън се е оказал заразен.
В съобщението се казва, че Линч не проявява никакви симптоми на COVID-19. Той ще се самоизолира, няма да присъства лично в Конгреса идната седмица и ще гласува чрез пълномощник, съобщава БТА.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
7000
1
30.01 2021 в 13:21
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец
Осъдиха бившата първа дама на Южна Корея на 7 г. затвор, приемала скъпи подаръци