Уникални снежни бури за месец март блокираха източните американски щати. Бурите отнеха и човешки животи.
Виелици, ураганни ветрове и снежни бури сковаха Източното крайбрежие на Америка.
Близо 50 млн. американци са засегнати от лошото време, а повече от 200 хиляди домакинства останаха без ток. Най-много сняг падна в Ню Йорк и части от Пенсилвания.
Двама души са загубили живота си в капана на снега в град Милуоки, щата Уисконсин.
Бурите предизвикаха много катастрофи, при които загина 16-годишно момиче, а седем души бяха ранени при верижна катастрофа с 34 автомобила в Чикаго.
Следете новините ни в :





















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Кметът на София заведе дело за 20 000 евро срещу депутата Станислав Анастасов
Цигарите поскъпват от август
Шофьорът, убил двете деца на Тракия, имал 20 нарушения и още инциденти на пътя
ДБ иска бюджетът да бъде оттеглен и преработен