Тръмп нарече медии "врагове на американците"

OFFNews 18 February 2017 в 10:30 3613 2
Тръмп нарече медии

Доналд Тръмп нарече големи новинарски телевизии и един вестник "врагове на американците" чрез любимата си медия - Туитър.

Тръмп визираше в. "Ню Йорк таймс" и телевизиите NBC News, ABC, CBS и CNN. Те, според американския президент, били "медии, тиражиращи фалшиви новини". Тези медии не били негови врагове, а врагове на американците.

Тръмп публикува коментара си след пристигането си във Флорида, където прекарва трети уикенд в луксозната си резиденция Мар-а-Лаго.

Тръмп разкритикува журналистите по време на пресконференцията си в Белия дом в четвъртък. Тогава той каза, че много журналисти не казват истината на хората. 

Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини
    X

    Все повече руснаци напускат Крим. Фронтова линия с Камен Невенкин 24.06.2026