12-годишно момиче падна в шахта в София

OFFNews 24 June 2026 в 20:15 603 0
112

Снимка Теодора Михайлова - OFFNews

Полицаи от Първо районно управление работят по случая.

12-годишно момиче е паднало в 6-метрова шахта в комплекс "Червено знаме" в София, съобщава БНР.

Момичето си е играело с други деца в района.

От Спешна помощ-София съобщиха, че детето е с охлузвания в областта на кръста и е било контактно при пристигане на спешния екип. Детето е в "Пирогов" за допълнителни прегледи и изследвания.

Полицаи от Първо районно управление работят по случая.

Най-важното
Всички новини