Във вторник сутрин на берлинското летище „Тегел“ започва втора осемчасова стачка на служителите на „Луфтханза“.
Този път в протестите се включват и хората, обслужващи полетите от международното летище във Франкфурт.
Стачката бе обявена късно вечерта в понделник. Това е вторият подобен протест за изминалата седмица.
Причина за недоволството на служителите на авиокомпанията са безрезултатните преговори за увеличаване на заплатите им с 5%.
Миналият петък стачката в „Луфтханза“ също продължи осем часа. Тя доведе до анулирането на общо 200 полета и засегна над 26 хил. пътници.
Следете новините ни в :


















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Кметът на София заведе дело за 20 000 евро срещу депутата Станислав Анастасов
Цигарите поскъпват от август
Шофьорът, убил двете деца на Тракия, имал 20 нарушения и още инциденти на пътя
ДБ иска бюджетът да бъде оттеглен и преработен