Самолет на компанията "Емирейтс", който кацна в Ню Йорк от Дубай, беше поставен под карантина за няколко часа, след като стана ясно, че най-малко 19 души на борда са болни.
В самолета е имало 521 пътници.
Десет от болните - трима пътници и седем членове на екипажа - са закарани в болници, а другите девет са били допълнително прегледани, но са отказали лечение, съобщи говорител на кметството на Ню Йорк.
Симптомите са за остро дихателно заболяване.
Редица пасажери от полета Дубай - Ню Йорк на "Емирейтс" са съобщили пред медиците на летище "Джон Ф. Кенеди", че имат кашлица и/или висока температура.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец