Седем украински разузнавачи взеха в плен 22-ма руски бойци от елитните специални сили, т. нар. спецназ.
Мястото на случката не се уточнява, но видеото от резила на "русские никогда не сдаются" бе споделено в Телеграм от украинския командир с позивна Мадяр, чиято част действа в покрайнините на Бахмут.
Офицерът Мадяр (Унгареца) посочва, че цялата операция по пленяването на руските спецназовци е била записана от дрон. Той призова да се обърне специално внимание на това колко професионално се справят украинските защитници с руските окупатори.
"22-ма души от специалните сили на група "Буря" бяха "детоксикирани" (внимание!) от 7 разузнавачи от нашата 59-а отделна моторизирана пехотна бригада. Седем (7), правилно прочетохте", отбелязва командирът.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
4000
7
23.05 2023 в 19:22
17983
6
23.05 2023 в 18:07
2471
5
23.05 2023 в 11:37
А танкът дори не намали скороста си, блядове, сър!!!
18122
4
23.05 2023 в 10:23
Колкото до сегашните руски "специални части", те са толкова разводнени с мобики и всякая сволоч, че само името им е останало. Изхабиха ги за безсмислени месомелачки и сега ще им трябват 10-тина години да обучат нови спецназ войски. Хайл Путлер.
8053
3
23.05 2023 в 09:19
Излиза с “Madyar 22” в twitter търсене.
13325
2
23.05 2023 в 09:12
3000
1
23.05 2023 в 09:01
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец
Осъдиха бившата първа дама на Южна Корея на 7 г. затвор, приемала скъпи подаръци