Руснаците откраднаха и тролейбусите от Мариупол

OFFNews 30 May 2022 в 18:33 3605 4
тролей
Тролей в Мариупол.

Руските "освободители" откраднаха и последните седем оцелели тролейбуси в Мариупол. Днес те бяха изпратени в Донецк.

Превозните средства са открити здрави на територията на управлението на тролейбусния и трамвайния транспорт в Мариупол, съобщи съветникът на кмета на Мариупол Петро Андрюшченко в Telegram.

Те са пребоядисани в цветовете на "Обединена Русия" и плановете са да започнат да се движат от началото на юни.

Преди руската инвазия в Мариупол имаше 104 тролейбуса за превоз на пътници.

"Руснаците и нашите бивши съграждани от така наречената ДНР са единствената нация, която бърза да граби. Разрушаване, разрушаване и грабежи. С цената на 22 000 жертви и стотици хиляди осакатени животи в Мариупол", пише Андрюшченко.

Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини
    За писането на коментар е необходима регистрация.
    Моля, регистрирайте се от TУК!
    Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!

    18283

    5

    Bai Tanas

    31.05 2022 в 01:13

    Zero, много точно казано, те и руснаците им е такава логиката.. дай да ти счупя ръката, а после за какво ти е часовник
    Утайката на човечеството е това.

    -2533

    3

    Ран Босилек

    30.05 2022 в 22:35

    Статия за надъхване на електората :)). Невежите на всичко кълват.

    2945

    2

    офф бее

    30.05 2022 в 21:54

    Скапани Крадливи Кривокраки и Подпухнали Орки...

    2760

    1

    редовно четящ

    30.05 2022 в 19:43

    Е, те това са асвабадители! Асвабаждават окупираните територии от всичко, що им попадне пред очите!
     
    X

    Болниците не трябва да печелят от това, че лекуват късно, казва служебният министър Михаил Околийски