Принцесата на Уелс е претърпяла рутинна коремна операция в частна болница в Лондон, съобщиха от двореца Кенсингтън.
Хирургическата намеса, извършена във вторник, е била успешна и Кейт ще остане в болницата от десет до 14 дни, се допълва в съобщението, цитирано от Би Би Си.
"Вчера Нейно кралско височество принцесата на Уелс беше хоспитализирана в лондонска клиника за рутинна коремна операция", се казва още в него.
42-годишната Кейт Мидълтън се е извинила за отлагането на предстоящи срещи.
Следете новините ни в :"Според настоящите медицински съвети е малко вероятно тя да се върне към публичните си задължения преди Великден", се казва още в изявлението, без да се посочва причината за операцията.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
ДБ: Хората на Радев предлагат рекорден дефицит, сравним с управлението на Виденов
Подмолно през бюджета кабинетът на Радев ще закрие Комисията по досиетата
Минута мълчание в НС в памет на загиналите деца на АМ ''Тракия''
Как ще се избира нов ВСС: Депутатите решават днес