Дете оцеля след падане от 15 етаж във Вашингтон

OFFNews 17 May 2025 в 07:45 2328 1
небостъргач

Снимка Pixabay

Небостъргач

Двегодишно момче падна от 15-ия етаж на многоетажна сграда близо до американската столица Вашингтон – и оцеля, предаде ДПА, като се позова на местни медии.

Падането на детето от терасата на апартамент вероятно е било омекотено от храсти на земята, каза говорител на пожарната в окръг Монгомъри, щата Мериленд.

Може би е допринесло и обстоятелството, че детето е все още твърде малко, допълни той, цитиран от телевизия Ей Би Си.

"Възрастта, размерът и теглото му е наистина това, което е помогнало, защото ако детето беше по-тежко, можеше и да не оцелее. Мисля, че е комбинация от храстовaта растителност, която е имало там, и размерът и теглото", посочи говорителят.

Засега не е ясно как се е стигнало до инцидента.

    Най-важното
    Всички новини
    За писането на коментар е необходима регистрация.
    Моля, регистрирайте се от TУК!
    Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!

    -1243

    1

    Октим

    17.05 2025 в 17:26

    Как супер-тръмп не е излетял от Белия дом за да го хване във въздуха ...?