Няколко торнада преминаха през американския щат Тенеси. Стихиите взеха шест жертви, сред които и дете, оставиха хиляди без ток и нанесоха огромни щети. Има и най-малко 23 пострадали, съобщи Ройтерс. .
„Можем да потвърдим смъртта на трима души – двама възрастни и дете. 23 души са хоспитализирани с различни наранявания”, съобщиха властите в окръг Монтгомъри.
Други трима души са загинали при преминаването на торнадо през няколко предградия на Нашвил.
Властите съобщават, че заради стихиите над 80 000 домакинства са без електричество на територията на целия щат.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
В 16 ч. министърът на финансите представя Бюджет 2026
Демографът Магдалена Костова: С раздаване на пари раждаемост не се подобрява
В 16 ч. министърът на финансите представя Бюджет 2026
Спряха влаковете в цяла Германия