Британските служби отрекоха твърденията, че са подслушвали американския президент Доналд Тръмп по време на кампанията му в САЩ, пише Би Би Си.
Изявлението на британското разузнаване дойде след като говорителят на Белия дом Майк Пенс цитира информация на Фокс Нюз по темата по-рано тази седмица.
Твърденията са "небивалици и трябва да бъдат игнорирани", пише се в изявлението.
Според самия Тръмп сградата му в Ню Йорк е подслушвана.
Обвиненията са, че Барак Обама стои зад всичко, като не е ползвал агенцията по национална сигурност, ФБР или ЦРУ, а британските служби. Информацията идва от бившия съдия Андрю Наполитано.
Коментарът на британските служби е необичаен, тъй като оттам рядко отговарят на твърдения от медиите.



















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
18138
1
17.03 2017 в 10:01
След скандала с ордена 'Бял орел' Зеленски няма да отиде на конференцията за възстановяване на Украйна в Гданск
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Увеличават пенсията за старост, вдигат се и други
Андрей Гюров: ЦИК се опита да повтори Костинбродската афера