104-годишна испанка оздравя след коронавирусна инфекция, от която се заразила в дома за възрастни хора, в който живее, предаде испанската телевизия Антена 3.
Внукът на Виктория от Севиля признава пред медията, че семейството било изненаданo от новината за възстановяване на възрастната дама.
Виктория е била изписана от болница в Мадрид след двуседмично лечение. Постъпила там с пневмония. Тя е 4149-ият излекуван от Ковид-19 пациент на болницата.
Лекуващият ѝ лекар споделя, че не се е наложила кислородна терапия. Пациентката е приета заради преклонната си възраст.
Персоналът на болницата е изключително развълнуван от успеха и изпраща Виктория с аплодисменти при изписването.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Ето защо подлез до Борисовата градина бе боядисан в зелено
Дара се отказа да пее на фестивал с проруски изпълнители
Две български фирми са мамили с фалшиво немско масло 'Deutsche Markenbutter'
Русия обмисля пълна забрана на износа на дизел