Службите за сигурност на Германия са взели решението да отменят приятелския мач между Германия и Холандия във вторник вечер, заради бомбена заплаха.
Това заяви канцлерът на Германия Ангела Меркел, цитирана от BBC.
Приятелската срещата трябваше да започне в 21:45 часа вчера на стадион "HDI Арена" в Хановер. След нареждането мачът да бъде отменен зрителите, които по-рано бяха заели местата си, бяха евакуирани.
Снимка: http://www.ledgergazette.com
"Срещата е отменена. Моля приберете се вкъщи без паника", е единственото, което са обявили органите на реда пред зрителите.
Канцлерът на Германия Ангела Меркел щеше да присъства на двубоя вчера, за да изпрати сигнал, че страната няма да се преклони пред тероризма.


















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
18.11 2015 в 15:33
Този коментар е скрит заради нарушаване на Правилата за коментиране.
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец
Осъдиха бившата първа дама на Южна Корея на 7 г. затвор, приемала скъпи подаръци