Австралиецът Марк Уебър пръв ще тества новия болид на Ред Бул RB8.
От ръководството на тима официално потвърдиха, че Уебър ще седне в кокпита на новия болид на отбора на 7 февруари, в първия ден от тестовете на писта "Херес".
Австралиецът ще пробва новия болид на отбора в първите два дни от тестовете, а в следващите два възможност да се запознае по-обстойно с колата ще получи и двукратният световен шампион Себастиан Фетел.
Както е известно, от Ред Бул обявиха, че официалното представяне на новия болид ще бъде на 6 февруари, за когато е предвидена онлайн презентация на RB8.
Още в края на мишналата година се появиха информации, че именно Уебър ще получи възможност пръв от двамата пилоти на отбора да пробва RB8.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец