Българският тенисист Григор Димитров се справи с Марко Трунхелити във втория кръг на Australian Open в мач с 4 сета.
Димитров се наложи над аржентинеца с 6:3, 4:6, 6:2, 7:5.
В третия кръг на турнира родният тенисист ще се изправи срещу Роджър Федерер, срещу когото Димитров не може да се похвали с победа.
На турнира през тази година в Бризбейн, Австралия, в четвъртфинал Димитров отново се срещна с Федерер, като за пръв път спечели сет, но в крайна сметка загуби с 4:6 7:6(4) 4:6.
Вчера Григор Димитров започна с красива победа в три сета участието си на Откритото първенство на Австралия. Димитров се наложи над Паоло Лоренци 6:3, 7:6(8), 6:3 в мач, продължил два часа и 41 минути.

















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
20.01 2016 в 11:05
Този коментар е скрит заради нарушаване на Правилата за коментиране.
Ето защо подлез до Борисовата градина бе боядисан в зелено
Дара се отказа да пее на фестивал с проруски изпълнители
Две български фирми са мамили с фалшиво немско масло 'Deutsche Markenbutter'
Русия обмисля пълна забрана на износа на дизел
Мицкоски обвини България, че е застрашила сигурността на семейството му