Ако не бях станал тенисист, вероятно щях да съм боксьор. Ако имах супер сила и да съм супер герой, щях да бъда Батман. Ако трябваше да се събудя като друг човек, щях да съм астронавт.
Това казва Григор Димитров в блиц интервю на турнира в Стокхолм.
Харесвам спортовете, в които има контакт между хората, обичам да работя с ръцете си, харесвам бойните изкуства обяснява той.
Григор, който спечели първата титла в кариерата си при мъжете именно в Стокхолм (2013 г.), започна с победа участието си в тазгодишното издание на турнира. Той победи Юрген Зоп (Естония) и днес от 13 ч., на 1/4-финала, ще играе срещу Кевин Андерсън.
Той е поставен под №2 в основната схема, а №1 - Гаел Монфис, отпадна във втория кръг след загуба от португалския тенисист Гастао Елиас.


















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
В 16 ч. министърът на финансите представя Бюджет 2026
Демографът Магдалена Костова: С раздаване на пари раждаемост не се подобрява
В 16 ч. министърът на финансите представя Бюджет 2026
Спряха влаковете в цяла Германия
Еньовден е, днес не се работи, хиляди черпят за имен ден