В столичния квартал Овча купел излязоха на протест под наслов "Без страх и насилие".
Демонстрантите настояват центърът за бежанци в Овча купел да бъде преместен, както и за постоянно полицейско присъствие в района.
Друго искане е за изграждане на цялостна система за видеонаблюдение в квартала.
Протестът е организиран в социалните мрежи.
Половин час след началото на протеста бул. “Монтевидео” беше блокиран. Започна и шествие.
В района на метростанция “Мизия” има засилено полицейско присъствие, съобщава БТА.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
3168
5
12.03 2024 в 22:40
Боко а пътната карта?
4261
4
12.03 2024 в 22:26
2100
3
12.03 2024 в 22:14
2985
2
12.03 2024 в 22:07
Същия тип смешници като тия навремето протестираха срещу поставянето на камери по обществените места.
6994
1
12.03 2024 в 21:54
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец
Осъдиха бившата първа дама на Южна Корея на 7 г. затвор, приемала скъпи подаръци