Бивши кметове, цялата администрация на бившия градоначалник Атанас Камбитов, бизнесмени и граждани се събраха в четвъртък вечер в Благоевград на среща с лидера на "Републиканци за България" Цветан Цветанов, предаде в. "Струма".
Срещата се е провела в залата на Историческия музей.
На нея са присъствали и групи от Сандански и Банско, водени от бившите кметове Георги Икономов и Кирил Котев.
Своеобразен домакин на срещата е бил Атанас Камбитов, който преди ден обяви, че напуска ГЕРБ. Цялата администрация на Камбитов, учители, ръководители на институции, известни бизнесмени бяха част от присъстващите в пълната зала, която се оказа тясна да побере желаещите да присъстват на срещата, добавя "Струма".
Новата партия на бившия зам.-председател на ГЕРБ още не е официално учредена.


















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
26699
3
11.09 2020 в 15:44
Не ми се вярва американците да разчитат на Цвък в България, но при създаденото напрежение върху Тиквун нищо не се знае.
7810
2
11.09 2020 в 11:45
6316
1
11.09 2020 в 11:39
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец
Осъдиха бившата първа дама на Южна Корея на 7 г. затвор, приемала скъпи подаръци
ВСУ удари завод Азот в Новомосковск
Сградата на Нотариата да стане дом за млади таланти, предлага Иво Христов