Синя България настоява българското правителството да задвижи инициативата, предложена от Синя България, за среща по сигурността на страните от Източна Европа и Балтийския регион за изработване на обща позиция.
Пряко засегнатите от новите геополитически реалности трябва да заявят и наложат собственият си интерес в рамките на ЕС и НАТО.
Подкрепяме декларацията за укрепване на отбраната и сигурността на България и Европа на “Демократична България“, която е в синхрон с политическите позиции на Синя България, съобщиха от партията с лидер Петър Москов.
Срещу рисковете пред бъдещето на България са нужни обединени действия.
Синя Бългярия изразява тревогата си от липсата на ясна българска позиция след заседанието на Съвета по сигурност.
Без такава позиция България ще присъства на срещата на ЕС единствено като слушател и изпълнител.
Нужна е активна заявка за българските и регионалните цели за гарантиране на сигурността ни, която да защити националния ни интерес.
Срещу бездействието на управление, блокирано от вътрешните си противоречия е нужен организиран отпор.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Гробна тишина от правителството за атаката с ''Орешник'' в Украйна. Дори Унгария реагира остро
Москва удари Киевска област с Орешник, най-малко 4 жертви на руските атаки
Гробна тишина от правителството за атаката с ''Орешник'' в Украйна. Дори Унгария реагира остро
Гробна тишина от правителството за атаката с ''Орешник'' в Украйна. Дори Унгария реагира остро