Анкета

Одобрявате ли задължителното гласуване?

OFFNews 06 June 2014 в 13:25 10142 58
Одобрявате ли задължителното гласуване?

Одобрявате ли задължителното гласуване Ви питаме в новата анкета на OFFNews.

Възможните отговори са: "Да. И трябва да има жестоки наказания за негласувалите"; "Не. Демокрацията е право, а не задължение"; "Нека се води задължително, но да няма наказания".

Анкетата се намира в дясната част на сайта.

Можете да гласувате и в другата ни анкета, в която Ви питаме кога да са изборите.

Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини
    За писането на коментар е необходима регистрация.
    Моля, регистрирайте се от TУК!
    Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!

     
    X

    Карл Бушби - човекът, който 27 години върви към дома си и обиколи света пеша