Зам.-председателят на НПСД Касим Дал е присъствал на многомилионния митинг в подкрепа на Реджеп Таийп Ердоган в Истанбул вчера.
Около себе си виждам огромна вълна от хора, тръгнали с националния флаг в ръка да защитават Свободата! Днес на площад „Йени капъ“ в Истанбул почитаме героичната саможертва на всички, които загинаха за демокрацията. Всички, които подкрепят демокрацията, са тук!, написа на страницата си във фейбук Дал.

От по-ранен пост в социалната мрежа става ясно, че той е получил покана за митинга от Президентството на Република Турция.
"Грандиозното събитие е организирано в името на родината, в защита на демокрацията, и в памет на геройски загиналите в опита за метеж от преди няколко седмици", уточнява Дал. Лидерът на партия НПСД, която е част от Реформаториския блок, Корман Исмаилов, е сред номинираните в РБ кандидати за президент.



















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
32185
3
09.08 2016 в 01:11
Не знам кого е инКАСИрал и кому е дал.
Но знам,че имаме още един ембрион Ефиалт.
21256
1
08.08 2016 в 15:25
Слава на боговете, че г-н Дал е посетил митинга, предлагам го за президент за да ни освободи от този гнет, ако не той поне Карадайъ да изберем...
Ето защо подлез до Борисовата градина бе боядисан в зелено
Дара се отказа да пее на фестивал с проруски изпълнители
Две български фирми са мамили с фалшиво немско масло 'Deutsche Markenbutter'
Русия обмисля пълна забрана на износа на дизел
Мицкоски обвини България, че е застрашила сигурността на семейството му
Никола Цолов се запътва към Формула 1, пишат испански медии
Русия обмисля пълна забрана на износа на дизел