Владимир Каролев напуска Столичния общински съвет, потвърди той пред OFFNews.bg.
"Недоволен съм от резултатите си на местните избори", обясни кандидатът за кмет на столицата и обясни, че на тях не е успял да постигне целта си, като подобри резултатите си от предишните избори.
"Просто изпълнявам това, което обещах – че ако не постигна по-добри резултати, няма да съм общински съветник”, заяви Владимир Каролев, цитиран от БЛИЦ.
Решението ми е сигнал към хората, които поемат обещания, че те трябва да се изпълняват, обясни Каролев. Той ще продължи да развива консултантската си компания.
На негово място в общината влиза Любка Качакова.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец