Многократно ми е искана оставката през последната година. За момента считам, че е редно да остана на поста, тъй като има всячески опити за овладяване на системата на МВР. Това заяви министър Калин Стоянов днес.
Той коментира и вдигнатия си юмрук пред президентството.
"Аз съм част от служебен кабинет. Като ръководител на силовото ведомство, никога не бих тръгнал срещу нито една институция, дълбоко уважавам президентската. Вдигнатият ми юмрук няма нищо общо с този на Радев преди 3-4 години. Много пъти съм поздравявал полицаи с този жест, колегите от МВР много добре го знаят", заяви министърът.
МВР министърът благодари на Пеевски за подкрепата му към ведомството, което управлява. Лидерът на ДПС преди ден обяви, че ще даде на Калин Стоянов водаческо място на някоя от листите за следващите избори, ако той бъде отстранен от правителството.
Следете новините ни в :"Знам за поканата му за бъдещ проект, имам и други предложения. Не съм взел решение по този въпрос", допълни Стоянов.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
4261
15
21.08 2024 в 23:48
4010
14
21.08 2024 в 18:24
24373
13
21.08 2024 в 16:48
-60
12
21.08 2024 в 13:40
7548
11
21.08 2024 в 13:30
Такъв боклук или не е с всичкия си или е простоват престъпник от ранга на гешев-интелектуален инвалид с претенции на ядрен физик.
4025
10
21.08 2024 в 13:29
5070
9
21.08 2024 в 13:16
8053
8
21.08 2024 в 13:12
2920
7
21.08 2024 в 13:06
1420
6
21.08 2024 в 12:46
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец
Осъдиха бившата първа дама на Южна Корея на 7 г. затвор, приемала скъпи подаръци