Кметът на Пловдив Иван Тотев няма да се кандидатира за трети мандат, обяви самият той пред журналисти часове преди да започнат събранията за номинации на ГЕРБ за местните избори.
„Ще си направя самоотвод на днешните събрания, категорично съм решил. След 12 години в управлението чувствам умора и нещо като „бърнаут“. Искам да си почина, но ще продължа да работя активно за ГЕРБ“, обяви градоначалникът, цитиран от Радио Пловдив.
Той не посочи кого би подкрепил за кмет на Пловдив.
„След два мандата превърнахме Пловдив в платформа, в която всеки може да намери своето място. Горд съм от постигнатото през моите два мандата“, подчерта Тотев.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
18027
1
22.07 2019 в 13:36
Кметът на София заведе дело за 20 000 евро срещу депутата Станислав Анастасов
Цигарите поскъпват от август
Шофьорът, убил двете деца на Тракия, имал 20 нарушения и още инциденти на пътя
ДБ иска бюджетът да бъде оттеглен и преработен
Демерджиев призова стопаните на пътя да се събудят. Иначе ще сезира прокуратурата за престъпно бездействие