"Още през 2019 г. имах покана от Христо Иванов да стана кмет на София. Тогава отказах. Не бях готов."
Това заяви пред Би Ти Ви новият кмет на столицата Васил Терзиев от ПП-ДБ.
Терзиев даде заявка, че тази седмица започват преговори с всички формации, представени в новия Столичен общински съвет.
По думите му "сглобки няма да има", но ще се търси сечение между еднаквите предизбори обещания и програми и тяхното реализиране.
Той и днес отказа да съобщи имената на новите зам.-кметове. По думите му това ще стане ясно идната седмица.
Новият кмет обеща, че чистка в Столична община няма да има, а ще бъде даден шанс на всички професионалисти.
Следете новините ни в :"Няма да влезем в общината и с големия червен флумастер да зачертнем всичко", добави той.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
2485
4
07.11 2023 в 14:18
17882
3
07.11 2023 в 10:56
13023
2
06.11 2023 в 23:24
Даааа..
Кой от дядовците на Бойче почиташ повече, чадо?
Червения, дядо попе, червения...
2100
1
06.11 2023 в 19:59
Добре, интересна новина от светската червена феодална хроника (ツ)
След скандала с ордена 'Бял орел' Зеленски няма да отиде на конференцията за възстановяване на Украйна в Гданск
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Увеличават пенсията за старост, вдигат се и други