ГЕРБ ще се срещне с Реформаторския блок в неделя или понеделник, за да обсъдят мандата, който реформаторите взеха в опит да направят правителство.
"Реформаторският блок са част от днешното коалиционно правителство и сме задължени да се отнесем сериозно и да проведем работните срещи. Възможната дата за разговор е в неделя или в понеделник", коментира в парламента председателят на ПГ на ГЕРБ Цветан Цветанов.
„Трябва да се отнесем с необходимото политическо уважение към Реформаторския блок, защото те са третата политическа сила, която получава мандат за опит за съставяне на правителство“, каза Цветанов. ГЕРБ пък ще обсъди своите позиции в петък или събота.
"Не бих искал да се ангажирам с някакви прогнози, но ако говорим от степента на вероятност, може би е по-малка, но сме длъжни да поговорим и да обсъдим всякакви възможни варианти“, коментира Цветанов.



















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
19277
6
14.12 2016 в 23:36
ефекта на Дънинг-Крюгер
https://goo.gl/JfEQog
23158
5
14.12 2016 в 14:44
24551
4
14.12 2016 в 12:58
Борисофф изобщо НЕ мисли за България и ако не е премиер е готов да жертва и Народ и Родина. Принципа на Борисофф е " След мен и потоп" Дано тоя път НАРОДА ДА СЕ ОСЪЗНАЕ, ЗАЩОТО Е ВРЕМЕТО НИ ИЗТИЧА...
35598
3
14.12 2016 в 12:41
20482
1
14.12 2016 в 11:49
След скандала с ордена 'Бял орел' Зеленски няма да отиде на конференцията за възстановяване на Украйна в Гданск
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Увеличават пенсията за старост, вдигат се и други