Брифингите на правителството ще са в МС

OFFNews 15 March 2020 в 19:43 6601 0
Брифингите на правителството ще са в МС

По разпореждане на министър-председателя Бойко Борисов всички брифинги на членовете на правителството ще се провеждат в сградата на Министерския съвет.

Това съобщиха от пресслужбата на правителството.

Тази мярка се въвежда временно, докато продължава кризисната ситуация с коронавируса.

Целта е да се осигури повече удобство за медиите, така че да бъде спестено на техните екипи посещението на различните ведомства при появата на информационен повод в съответния ресор.

Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини
    X

    Георги Пашов: Световното първенство оправдава очакванията, Мексико е голямата изненада на турнира