"Славата не ме промени. Жълтата преса е функция на популярността. Колкото по-известен ставаш, толкова повече ще пишат за тебе", заяви любимият певец на втория човек в ГЕРБ Цветан Цветанов - Веселин Маринов в ексклузивно интервю пред Мон Дьо за Нова телевизия.
"От 4 години не гледам интернет. Нямам компютър. В телефона си влизам само да видя рецепцията на някой хотел като ми трябва да се настаня. Фейсбук и тези сайтове са за огромно количество самотни и комплексирани хора. Пишат каквото си искат, а това ме обременява", каза изпълнителят на "Нашата полиция".
Той коментира и това че често е упрекван, че много се поти.
"Преди години се дразнех много, защото ме питаха дали съм видял какво пишат. Ако човек се вълнува на сцената, то няма как това да не се случи", каза Маринов.
Той обясни, че е гласувал и на първия и на втория тур на изборите.
"Покрай приятелството ми с Цветан Цветанов се породи и отношението ми към ГЕРБ. По времето на ГЕРБ се направиха неща, където никъде не се направиха. Просто ме е яд за кратката памет на хората какво се случи и колко хубав стана животът в София", добави изпълнителят.


















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
19540
18
21.11 2016 в 21:33
А фейса има четири милиарда фена, колкото половината население на земята!!!
23485
16
21.11 2016 в 10:44
16499
15
21.11 2016 в 02:59
И този имал фенове....
83938
14
20.11 2016 в 23:36
Амиииии???
83938
13
20.11 2016 в 23:34
35598
12
20.11 2016 в 22:54
А в Полски Тръмбеш как е?
19234
10
20.11 2016 в 21:38
И това какво общо има с фейсбук? М?
13506
9
20.11 2016 в 16:36
Еньовден е, днес не се работи, хиляди черпят за имен ден
Американският Сенат символично задължи Тръмп да пита Конгреса, ако иска да воюва с Иран
Мицкоски обвини България, че е застрашила сигурността на семейството му
Никола Цолов се запътва към Формула 1, пишат испански медии
Мицкоски обвини България, че е застрашила сигурността на семейството му