Покемоните в Базел явно са еволюирали прекалено много, след като три от вида Пикачу вилняха в центъра на швейцарския град.
Всичко това е част от забавен видеоклип, озаглавен "Pokemon Go - Отмъщението".
Видеото показва трима души, облечени в костюми на покемона Пикачу, които обикалят Базел и "ловят" пешеходци с огромни покеболи.
Клипът е пародиен и вероятно цели да се пошегува с хората, които ловят виртуални покемони с играта Pokemon Go.
Явно неподготвени за това нашествие, много хора бягат от покемоните, за да не бъдат заловени. Някой от жертвите дори падат във фонтан.
Видео:
Следете новините ни в :

















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Кметът на София заведе дело за 20 000 евро срещу депутата Станислав Анастасов
Цигарите поскъпват от август
Шофьорът, убил двете деца на Тракия, имал 20 нарушения и още инциденти на пътя
ДБ иска бюджетът да бъде оттеглен и преработен