Жена в Южна Германия изпратила, без да иска, собствената си котка в колет, съобщава БТА.
Полицията съобщи, че във вторник служителка в пекарна в Бавария, където има пункт за събиране на колети, чула тихо мяукане, идващо от картонена кутия. Тя веднага уведомила собственичката, която познавала.
Смята се, че любопитната котка се е промъкнала в картонената кутия и е заспала, след което по погрешка е била изпратена по пощата.
Колетът е бил отворен, а котката е спасена и върната на собственика си, съобщи полицията.
Миналата седмица миризма на животно прогони цялата енория от църквата в югозападния германски град Ротвайл, допълва ДПА.
Специалист по дезинсекция вече е бил на място два пъти, но без успех. Миризмата идва или от мъртва катерица, или от мърша, която самата катерица е занесла в тръбите на отоплителната инсталация, уточнява агенцията.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
ДБ: Хората на Радев предлагат рекорден дефицит, сравним с управлението на Виденов
Подмолно през бюджета кабинетът на Радев ще закрие Комисията по досиетата
Минута мълчание в НС в памет на загиналите деца на АМ ''Тракия''
Как ще се избира нов ВСС: Депутатите решават днес