Всички ученици в община Благоевград ще учат онлайн от днес заради голям брой заболели от COVID-19.
Електронното обучение ще продължи една седмица.
Очаква се учениците от 1. до 12. клас да се върнат в клас на 2 ноември.
Заради покачване на случаите на заразени с COVID-19 над 750 на 100 000 хиляди, от днес дистанционно се обучават и учениците от общините Сандански и Кресна.
На ротационен принцип са учениците в още 6 общини - Симитли, Петрич, Разлог, Белица, Хаджидимово и Струмяни.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
В 16 ч. министърът на финансите представя Бюджет 2026
Демографът Магдалена Костова: С раздаване на пари раждаемост не се подобрява
В 16 ч. министърът на финансите представя Бюджет 2026
Спряха влаковете в цяла Германия