Вечерен час и в Панагюрище

OFFNews 01 April 2020 в 15:36 2087 1
Вечерен час и в Панагюрище

Няколко часа след като областният управител на Стара Загора въведе вечерен чяс, това стори и кметът на Панагюрище Никола Белишки. 

Заповедта влиза в сила от 3 април.

За пълнолетните жители на общината забраната за излизане е от 21 часа до 6 часа сутринта, а за непълнолетните - след 20 часа, обясни Белишки.

“Изключения се правят за хората, които имат нужда от Спешна медицинска помощ, хората, които пътуват за работа, защото все пак тук има и предприятия, които работят непрекъснато“, каза кметът.

Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини
    X

    Георги Пашов: Световното първенство оправдава очакванията, Мексико е голямата изненада на турнира