Въоръжени и маскирани мъже обраха тази вечер офис на фирма близо до автоборсата в Горубляне, съобщава БНР.
Сигналът за грабежа е получен малко след 19.30 ч. в полицията.
Нападателите са били трима или четирима.
След като са влезли в офиса на фирмата, мъжете са заплашили намиращите се вътре хора и са ги принудили да влязат в странична стаичка. След това са взели каса от помещението и са побегнали.
Минути по-късно е подаден и сигналът в полицията. Пристигналите на място патрули са отцепили района.
Нападателите се издирват. Предполага се, че те са избягали от мястото с автомобил, който ги е чакал наблизо.
Обраната фирма се намира в помещение в голяма сграда в столичния квартал Горубляне.
По непотвърдена информация на Нова телевизия при грабежа са отмъкнати между 40 000 и 50 000 лева.
Следете новините ни в :

















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Кметът на София заведе дело за 20 000 евро срещу депутата Станислав Анастасов
Цигарите поскъпват от август
Шофьорът, убил двете деца на Тракия, имал 20 нарушения и още инциденти на пътя
ДБ иска бюджетът да бъде оттеглен и преработен