От днес в Пловдив започва тестването на всички общински съветници за COVID-19, след като представител от групата на ГЕРБ даде положителен резултат за наличието на новия коронавирус, съобщи БНТ.
Изследването на съветниците ще продължи два дни, по предварително изготвен график.
PCR-проби ще бъдат взети и от служителите от администрацията на местния парламент, пояснява председателят Александър Държиков.
Той очаква резултатите да станат ясни до утре вечерта. От тях ще зависи по какъв начин ще се проведе предстоящото в четвъртък заседание на общинския съвет. Там вече беше извършена цялостна дезинфекция.
Следете новините ни в :















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Кметът на София заведе дело за 20 000 евро срещу депутата Станислав Анастасов
Цигарите поскъпват от август
Шофьорът, убил двете деца на Тракия, имал 20 нарушения и още инциденти на пътя
ДБ иска бюджетът да бъде оттеглен и преработен