„Топлофикация София“ започва поетапно спиране на отоплението от днес, 22 април 2025 г., поради затоплянето на времето.
Прогнозата на Националния институт по метеорология и хидрология показва, че температурите до края на април ще бъдат близки до или по-високи от климатичната норма за месеца.
Дружеството остава в готовност да възстанови топлоподаването в сгради, които желаят това. За целта те трябва да подадат заявление с решение на общо събрание на етажната собственост.
Всички фирми за дялово разпределение са уведомени и имат готовност да стартират новата отчетна кампания за отоплителен сезон 2024-2025 г. Потребителите ще бъдат информирани от обслужващия ги топлинен счетоводител за графиците на отчет.
За клиентите, обслужвани от "Топлофикация София" ЕАД, като топлинен счетоводител, отчетът на измервателните уреди ще започне от 7 май 2025 г., а графикът с датите за отчет за всяка сграда ще бъде публикуван след 25 април 2025 г.
През отчетния период клиентите трябва да осигурят достъп до всички жилища, включително и до апартаментите, в които отоплителните тела не се използват или са свалени.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Състоянието на Ратко Младич се влошава, почти е загубил говора си
Член на екипажа на задържан във Великобритания танкер от руския сенчест флот е арестуван за нарушаване на санкциите
Княгиня Калина се самопоканила на шествието на семейството
Преводи на килограм