12 спасители и пожарникари на смени изгребаха свляклата се земна маса, затрупала работник в кърджалийския квартал "Възрожденци", съобщи БГНЕС.
Точно в 19.20 часа спасенията работник успя да излезе сам. Той е на видима възраст около 50 години и работи в пловдивската фирма "Лювик". Мъжът е паднал в изкоп в центъра на квартал "Възрожденци", където се извършват строителните дейности по водния цикъл.
Първото, което попитал, когато бил отрит мъжът, било: "Жив ли съм?".
На мястото на инцидента в квартал "Възрожденци" бяха екипи на пожарната служба, полицията и Центъра за спешна помощ. Сигналът за инцидента е подаден в 16.42 часа на телефон 112.
Следете новините ни в :

















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
ДБ: Хората на Радев предлагат рекорден дефицит, сравним с управлението на Виденов
Подмолно през бюджета кабинетът на Радев ще закрие Комисията по досиетата
Минута мълчание в НС в памет на загиналите деца на АМ ''Тракия''
Как ще се избира нов ВСС: Депутатите решават днес