Пожарникари спасиха куче, паднало в отворена шахта в градинката до НДК. Немската овчарка Бъди пропаднала по време на разходка вчера.
Стопанинът на кучето не успял да го открие снощи и днес го намерил живо в дълбока 10 метра шахта до НДК, съобщи бТВ.
Мъжът подал сигнал и Бъди бил спасен от екип на пожарната. Собственикът Славян Неделчев коментира, че дупката е пократи с трева и не се вижда, а подобни отворени шахта има на още няколко места в района.
Следете новините ни в :


















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
17761
5
03.10 2016 в 15:29
Viva Fandakova!!!
18424
4
03.10 2016 в 14:36
16538
3
03.10 2016 в 13:27
16538
2
03.10 2016 в 13:08
Това едро животно не може да се разхожда без намордник и повод. Освен на специално оградените за това места. Ако беше на повод нямаше да падне в шахтата.
След скандала с ордена 'Бял орел' Зеленски няма да отиде на конференцията за възстановяване на Украйна в Гданск
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Увеличават пенсията за старост, вдигат се и други