Хибридните заплахи срещу институциите ще бъде основна тема на Софийски форум за сигурността, който ще се проведе на 16 и 17 октомври в СУ "Св. Климент Охридски".
Конференцията се организира от катедрата по политически науки на Софийския университет.
В уводния панел участие ще вземат президентът Росен Плевнелиев, експремиерът и преподавател в НБУ Иван Костов, бившият председател на парламента Александър Йорданов, бившите министри на отбраната Велизар Шаламанов, Тодор Тагарев, Николай Ненчев, доц. Златогор Минчев от Института по информационни и комуникационни технологии към БАН, ексдепутатът от НДСВ Минчо Спасов и др.
На форума са поканени лектори от чужбина.
Откриването му е в 9.30 часа на 16 октомври в Огледалната зала на Софийския университет.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
ДБ: Хората на Радев предлагат рекорден дефицит, сравним с управлението на Виденов
Подмолно през бюджета кабинетът на Радев ще закрие Комисията по досиетата
Минута мълчание в НС в памет на загиналите деца на АМ ''Тракия''
Как ще се избира нов ВСС: Депутатите решават днес