На шофьора на ТИР-а, който вчера се вряза в бензиностанция, му прилошало преди да загуби контрол над камиона.
Това твърди пред Нова телевизия самият водач на ТИР-а, ден след катастрофата и престоя му в болница.
„Исках да паркирам на паркинга на бензиностанцията и ми стана лошо, не си спомням какво е станало след това. Помня само когато камионът беше вече обхванат от пламъци и се борих за живота си, за да изляза. Започнах да се задушавам”, разказа шофьорът Наско Нешев.
"Не съм го направил нарочно, не съм камикадзе”, каза 45-годишният мъж.
Той е прекарал нощта в болница под лекарско наблюдение, а днес полицията трябва да го разпита.
Едва около обяд днес приключи аварийното източване на горивото от изгорялата бензиностанция. Предстои резервоарите да бъдат напълнени с вода. Достъпът до изгорялата метална конструкция на бензиностанцията е ограничен, тъй като тя всеки момент може да рухне. По случая тече досъдебно производство.
Бензиностанцията се намира само на 20 метра от първите къщи в село Царацово.

















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
17049
4
23.04 2016 в 18:11
15918
3
23.04 2016 в 15:45
18521
2
23.04 2016 в 14:49
83938
1
23.04 2016 в 13:21
На повечето от нас ни стана лошо.
След скандала с ордена 'Бял орел' Зеленски няма да отиде на конференцията за възстановяване на Украйна в Гданск
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Увеличават пенсията за старост, вдигат се и други