Състоянието на кмета на Пловдив Здравко Димитров е стабилно, но той ще остане в болница по препоръка на лекарите, съобщиха днес пред OFFNews.bg от пресцентъра на Община Пловдив.
В неделя Димитров постъпи в болница "Пълмед" заради усложнения от коронавируса - почувствал се е зле и е имал висока температура.
Днес кметът не се чувства зле физически, няма усложения в състоянието му.
Той е в постоянна комуникация с администрацията, увериха от пресцентъра на общината.
На 26 октомври Здравко Димитров съобщи на страницата си във фейсбук, че е с положителен тест за коронавирус. Първоначално той беше на домашно лечение.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец