АПИ стартира превантивен ремонт на над 34 км от път III-536 Ямбол–Меден Кладенец-Овчи кладенец в област Ямбол, съобщават от агенцията.
Дейностите започват от 7 май. Движението в участъка ще се осъществява в една лента двупосочно. Ремонтът ще обхване пътя от 6-и до 41-ви километър.
Ще бъде положен нов асфалт, подобрено отводняването и възстановени всички пътни принадлежности. В изпълнение на проект ще бъде положена нова хоризонтална маркировка, ще бъдат поставени нови пътни знаци и мантинели.
Ремонтно-възстановителните работи ще се изпълняват без отбиване на движението. Трафикът ще се осъществява двупосочно в една лента и ще се регулира със светофарна уредба. Дейностите по трасето трябва да приключат до края на годината.
Необходимо е водачите да се движат с повишено внимание и съобразена скорост, като следват стриктно поставената пътна сигнализация.
Следете новините ни в :


























Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Борисов: Аз като станах за първи път премиер, нямаше мантинели (видео)
Версия: Арестуваната пияна жена след гонка в София е дъщеря на Орлин Алексиев (снимки)
Версия: Арестуваната пияна жена след гонка в София е дъщеря на Орлин Алексиев (снимки)
Версия: Арестуваната пияна жена след гонка в София е дъщеря на Орлин Алексиев (снимки)