Пуснаха под гаранция двама от служителите на ДАИ, взимали подкуп

OFFNews 21 November 2015 в 12:12 3222 2
Пуснаха под гаранция двама от служителите на ДАИ, взимали подкуп

Двама от четиримата служители на "Автомобилна администрация" Хасково, които бяха задържани и обвинени вземане на подкуп, бяха освободени под парична гаранция.

Те бяха задържани при спец-акция на прокуратурата, ДАНС и МВР. У тях бяха намерени 300 евро, скрити в цигарена кутия, които се предполага, че са „заработени” за два часа и половина на магистралата близо до Свиленград.

Сигнал за акцията подадоха турски шофьори, пътуващи по магистрала Марица.

Виж още за:
Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини
    X

    Болниците не трябва да печелят от това, че лекуват късно, казва служебният министър Михаил Околийски