От днес за пет дни напред пускаме бавния грил. Бруталната жега от запад идва на Балканите, но вече поотслабнала, прогнозира проф. Георги Рачев по бТВ.
Няма да видим 40 градуса, до 37, и то за кратко, допълни той. Над България - слънце, слънце, слънце. На морето ще е страшно скучно - бира, риба, вечеря, обясни климатологът.
И в София ще има тропически нощи, как се спи без климатик. Почти нищо няма да вали, отделни капки
Да обърна внимание - особено на възрастните и малките деца: вода много да се пие и шапка на "персоналния компютър", подчерта проф. Рачев.
Започва типичен юли, време е за почивка, каза още той.
Следете новините ни в :















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Кметът на София заведе дело за 20 000 евро срещу депутата Станислав Анастасов
Цигарите поскъпват от август
Шофьорът, убил двете деца на Тракия, имал 20 нарушения и още инциденти на пътя
ДБ иска бюджетът да бъде оттеглен и преработен