Отпада карантината за българите, пътуващи до Израел

OFFNews 13 August 2020 в 18:22 2339 0
Отпада карантината за българите, пътуващи до Израел

Българското посолство в Тел Авив съобщи, че израелските власти отменят изискването за 14-дневна карантина за пристигащите от България граждани.

Решението влиза в сила от 16 август и ще позволи на израелските граждани да пътуват до нашата страна, без да бъдат поставяни под карантина при завръщането си.

Освен за пътуващите от България, ограничителната мярката ще отпадне и за влизащите в Израел граждани от Хърватия и Гърция.

Към момента гражданите, пристигащи от Израел в България, не се подлагат на задължителна карантина у нас.

Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини
    X

    Карл Бушби - човекът, който 27 години върви към дома си и обиколи света пеша