Отново недоволство в Телиш срещу бежанците

OFFNews 10 November 2013 в 17:57 3466 2
Отново недоволство в Телиш срещу бежанците

Недоволството срещу вероятното настаняване на бежанци в село Телиш, Плевенско, продължава и днес.

Митинг се проведе в центъра на селото, а след него мирно шествие пое към магистралата за Плевен продължиха днес протестите на недоволните жители от селото. До провокации и сблъсъци с органите на реда не се стигна, предаде БНТ.

 Протестиращите от Телиш промениха първоначално обявеното си намерение да блокират жп линията за Варна и Русе. Мирното шествие тръгна от площада към главния път за Плевен и за около половин час спря движението на автомобилите и в двете посоки.

 От инициативния комитет казаха, че продължават стачната си готовност, а на пътя за поделението блокадата остава денонощна.

 

Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини
    X

    Болниците не трябва да печелят от това, че лекуват късно, казва служебният министър Михаил Околийски