От утре: Тол камери започват засичането на средната скорост по АМ 'Марица'

OFFNews 14 September 2025 в 14:15 5407 0
Тол камера

Снимка БГНЕС

Тол камера

От утре (15 септември) тол камерите започват засичането на средната скорост и по АМ „Марица”, предаде Нова ТВ.

Шест участъка от трасето са включени в системата за следене на скоростта.

Тол камерите са разположени по следните отсечки: Харманли – Любимец, Любимец – Момково и Момково – Свиленград.

Засичането ще става и в двете посоки.

Камерите вече са сертифицирани, а реалното налагане на глоби започва от утре.

    Най-важното
    Всички новини
    X

    Д-р Семерджиев: Здравеопазването е концесия на ГЕРБ, ще получим още от същото